Školka v přírodě

ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

Vážení rodiče,

Na základě dotazů na účast dětí ve školce v přírodě budeme do konce listopadu 2019 zjišťovat zájem.

Pokud se nahlásí nejméně 20 dětí – ( třídy Pejsek a Kočička), tak objednáme pobyt na vhodném místě pro tuto akci. Nelze zajišťovat něco předem, proto musíme mít jasno kolik dětí by s námi jelo. V plánu by bylo pět dnů a čtyři noci v přírodě v období březen- červen- podle volných termínů. Preferovali bychom místo klidné, s dobrým ovzduším, s ekologickým programem.

Předběžně máme vybrán hotel Galik ve Velkých Karlovicích termín: 11.5.-15.5.2020.

Cena cca  2 500,-Kč. Na pobyt by přispěla dětem Obec Sviadnov částkou 30 000,-Kč, která by se rozpočítala mezi zúčastněné děti.

Děti by byly určitě spokojené – rádi bychom jeli, aby se školka v přírodě stala tradicí pro předškoláky…….. protože:

KDO NIC NEZKUSÍ, NIC NEZAŽIJE……..