Myška – karnevalové veselí

Děti z třídy Myška celý druhý únorový týden prožívaly karnevalovým veselím. Vyráběly si masky zvířátek a zatancovaly si zvířecí tance. Nejzábavnějšími chvilkami byly hry a soutěže s nafukovacími balónky. Děti se balónků nemohly nabažit a chtěly s nimi i spinkat. Vyvrcholením celého týdne byl karnevalový rej v pátek dopoledne. Všechny děti i učitelky přišly v maskách a vzájemně se poznávaly kdo je kdo. Navštívil nás pan policista, Bořek stavitel, mráček dorazily i princezny, včelka, myška a přímo z dostihů přijela i žokejka na koni. Dětem se líbila i naše hostina, kdy se zdravými dobrůtkami posilnily k dalším hrám a soutěžím. Vše probíhalo v příjemné atmosféře a už teď se těšíme na příští karneval.