Třída Pejsek výlet Bílá 17.9.2020

Byla středa 16.9.2020. Děti ze třídy Pejsek se už nemohly dočkat příštího dne, kdy pojedou na výlet na Bílou.

Celý den si vyprávěly, co si s sebou vezmou do baťůžku. Naše kamarádka Kája nám všem řekla, že s sebou přece musíme mít velkou svačinu na celý den.

Ráno děti netrpělivě vyhlížely, až přijede autobus a měly ještě jedno překvapení: „Hurá, dnes s naší třídou pojede na výlet i paní ředitelka“.

Po příjezdu na Bílou děti posvačily a hned vyrazily zdolávat různé atrakce: Tubingovou dráhu, jezírko s lodičkami, podívaly se do pravěké jeskyně, indiánské vesnice aj.

Nejvíce se děti těšily do restaurace na oběd. Svíčková omáčka s knedlíkem jim moc chutnala.

Při zpáteční cestě autobusem si děti vyprávěly zážitky, měly dobrou náladu a na závěr jsme si zazpívaly písničku „Beskyde, Beskyde“.

Počasí nám přálo, prožili jsme krásný den v přírodě.