Červen 2021 – Kočičky

Nastává období, kdy budeme podnikat dlouhé procházky do přírody, kterou se budou děti učit vnímat všemi smysly. Budou pozorovat drobný hmyz, mravence, motýly i včelky, o kterých se dozví mnoho zajímavého. Připomeneme si pohádky, které se odehrávají v přírodě v tématu – Louka i les plný pohádek. Také v tématu – Už jde léto, už k nám jedou prázdniny se virtuálně přemístíme do různých končin naší země, budeme cestovat různými dopravními prostředky a vyprávět si zážitky z těchto cest.

V pátek 11.6. pojedeme na polodenní výlet na Hukvaldy, kde se projdeme v oboře, prohlédneme si lišku Bystroušku, možná uvidíme daňky a jestli bude otevřeno, prohlédneme si i zříceninu hradu.

V pondělí 21.6. odpoledne se slavnostně rozloučíme s dětmi, které nastupují do první třídy.

Ve čtvrtek 24.6. dopoledne se přijede s dětmi také rozloučit Myška Klárka a Veverka Terka – s veselými písničkami a diskotékou pro děti.

Věříme, že nám bude počasí přát a si všechny akce s dětmi krásně užijeme.